На стадіоні Національного університету “Острозька академія” відбувся міжобласний дитячий футбольний турнір пам’яті полеглих воїнів ЗСУ, які мешкали на Острожчині та в цивільному житті захоплювалися грою в футбол мільйонів :
Романа Никичука, Віталія Ткачука, Володимира Киричука .

Відкритий турнір Острозької ДЮСШ з футболу серед юнаків 2014 року народження та молодших пам’яті загиблих воїнів-футболістів Острозької територіальної громади відбувся 15 травня. За призи змагалися юнаки з Острога (дві команди, сформовані з вихованців місцевої ДЮСШ), Нетішина, Плужного та Славути. Почесним гостем змагань був голова Рівненської обласної асоціації футболу Олег Кучер.
З учасниками, тренерами та батьками школярів ( близько 60 осіб) було проведено бесіди та роздано профорієнтаційні матеріали …



