Профорієнтаційний дитячий турнір пам’яті полеглих героїв

На стадіоні Національного університету “Острозька академія” відбувся  міжобласний дитячий футбольний турнір пам’яті полеглих воїнів ЗСУ, які мешкали на Острожчині та в цивільному житті захоплювалися грою  в футбол мільйонів :

Романа Никичука, Віталія Ткачука, Володимира Киричука .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Відкритий турнір Острозької ДЮСШ з футболу серед юнаків 2014 року народження та молодших пам’яті загиблих воїнів-футболістів Острозької територіальної громади відбувся 15 травня. За призи змагалися юнаки з Острога (дві команди, сформовані з вихованців місцевої ДЮСШ), Нетішина, Плужного та Славути. Почесним гостем змагань був голова Рівненської обласної асоціації футболу Олег Кучер.

З учасниками,  тренерами та батьками школярів ( близько 60 осіб)  було проведено бесіди та роздано профорієнтаційні матеріали …

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *