Команда тенісистів Острозької академії – серед учасників Відкритоі командної тенісної ліги Рівненщини 2021 (ВКТЛР)

Без категорії

Організаційний комітет тенісної ліги, заручившись підтримкою представників команд, спортивних структур, молодіжних та громадських організацій та тенісних федерацій, планує провести навесні Відкриту командну тенісну лігу Рівненщини (ВКТЛР).

«Основним завданням новоствореної тенісної першості є популяризація та розвиток тенісу в західному регіоні, залучення до цього виду спорту дітей і молоді та налагодження контактів з тенісними структурами інших регіонів» – відзначив ініціатор створення ВКТЛ Рівненщини острожанин Сергій БІЛЮК, викладач кафедри громадського здоров’я та фізичного виховання НУ “Острозька академія”, голова громадської організації «Острозький тенісний клуб».

ВКТЛР – це командні змагання з тенісу серед чоловіків колективів міст Рівненської області та сусідніх областей.

Початок проведення змагань планується в травні, а основна частина, окремими турами – в червні – серпні. Основна вимога – наявність необхідної інфраструктури (тенісних кортів). У цьому році в лігу вже подали заявки команди з Рівненської, Волинської, Житомирської та Хмельницької областей. Орієнтовно в новоствореній лізі братиме участь 8–10 команд. Особливістю цих змагань є те, що команди між собою ведуть боротьбу в одиночних та парних іграх.

Зокрема у дебютному чемпіонаті ВКТЛР ігри проведуть у містах Луцьк, Вараш, Новоград-Волинський та Острог.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *