Вітаємо переможців – збірну команду Національного університету “Острозька академія”!

Наші перемоги

16 лютого в Острозі в спортзалах Національного університету «Острозька академія» та комунального закладу «Обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою» відбувся відкритий турнір із волейболу серед команд трудових та навчальних колективів, підприємств, установ та організацій.

За Кубок міського голови -2020 змагались команди:

• Національного університету «Острозька академія»;
  • Острозького державного професійно-технічного навчального закладу «Вище професійне училище»;
  • Острозької райдержадміністрації;
  • Острозької ДЮСШ;
  • Острозького районного територіального центу комплектування та соціальної підтримки;
  • Острозького обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Костянтина Івановича Острозького;
  •  «Межиріч».

Переможці:

• 1 місце – збірна команда Національного університету “Острозька академія” – тренер В.А.Ящук
  • 2 місце збірна Острога на чолі з Олександром Шикером
  • 3 місце – команда Острозької ДЮСШ – тренер С.І.Штундер

Нагороди отримали гравці в номінаціях:

• Кращий нападник – Марченко Олександр – викладач кафедри громадського здоров’я та фізичного виховання НаУОА, Васильчук Віталій,Фомич Станіслав.
  • Кращий пасуючий – Савчук Сергій.
  • Кращий центральний гравець – Довгий Олег, Власюк Назар.