Розклад занять

 

Розклад занять спортивних секцій

 

 

Час

 

Стадников Г.В.

Ящук В.А.

Іванів О.І.

Білюк С.П

Марченко О.С.

понеділок  9.00- 10.20 1          
10.30 –11.50 2          
12.20– 13.40 3 бадмінтон   шейпінг баскетбол спортігри
МвІКр-2   МвІКр-1 МвІКр-1 МвІКр-1
13.55- 15.15 4 настільний теніс спортігри шейпінг баскетбол спортігри
ПІМ – 2 ПІМ – 2 П – 1 П – 1 П – 1
15.25- 16.45 5 настільний теніс волейбол шейпінг   футбол
Е – 2 Е – 2 Е – 1   Е – 1
16.55- 18.15 6 ПСМ Бадмінтон ПСМ Атлет . гім       
18.15- 19.35 7       ПСМ  Теніс  
19.35- 20.55 8     ПСМ  Наст теніс ПСМ  Баскетбол д  
20.55- 22.15 9       ПСМ  Баскетбол ю   
вівторок 9.00- 10.20 1          
10.30 –11.50 2          
12.20– 13.40 3 настільний теніс волейбол шейпінг баскетбол спортігри
  ЖУТРК-2 ЖУТРК -2 ЖУТРК -2 ЖУТРК-1 ЖУТРК-1
13.55- 15.15 4 настільний теніс армспорт шейпінг   футбол
  П – 2 П – 2 ПІМ – 1   ПІМ – 1
15.25- 16.45 5 бадмінтон   шейпінг спортігри спортігри
  А -2   А -2 А -1 А -1
16.55- 18.15 6   ПСМ   Волейбол д      
18.15- 19.35 7   ПСМ  Волейбол ю      
19.35- 20.55 8         ПСМ  Футбол ю 
20.55 – 22.15 9          
середа 9.00- 10.20 1          
10.30 –11.50 2          
12.20– 13.40 3 бадмінтон   шейпінг баскетбол спортігри
  МвІКр-2   МвІКр-1 МвІКр-1 МвІКр-1
13.55- 15.15 4 настільний теніс спортігри шейпінг баскетбол спортігри
  ПІМ – 2 ПІМ – 2 П – 1 П – 1 П – 1
15.25- 16.45 5 настільний теніс волейбол шейпінг   футбол
  Е – 2 Е – 2 Е – 1   Е – 1
16.55- 18.15 6 ПСМ Бадмінтон ПСМ Атлет . гім       
18.15- 19.35 7       ПСМ  Теніс  
19.35- 20.55 8     ПСМ  Наст теніс ПСМ  Баскетбол д  
20.55 – 22.15 9       ПСМ  Баскетбол ю   
четвер 9.00- 10.20 1          
10.30 –11.50 2          
12.20– 13.40 3 настільний теніс волейбол шейпінг баскетбол спортігри
  ЖУТРК-2 ЖУТРК -2 ЖУТРК -2 ЖУТРК-1 ЖУТРК-1
13.55- 15.15 4 настільний теніс армспорт шейпінг   футбол
  П – 2 П – 2 ПІМ – 1   ПІМ – 1
15.25- 16.45 5 бадмінтон   шейпінг спортігри спортігри
  А -2   А -2 А -1 А -1
16.55- 18.15 6   ПСМ   Волейбол д      
18.15- 19.35 7   ПСМ  Волейбол ю      
19.35- 20.55 8         ПСМ  Футбол ю 
20.55 – 22.15 9          
пятниця 9.00- 10.20 1          
10.30 –11.50 2          
12.20– 13.40 3          
13.55- 15.15 4          
15.25- 16.45 5 Спортігри  викладачі
16.55- 18.15 6 ТЕНІС
18.15- 19.35 7 футбол
19.35- 20.55 8  
20.55 – 22.15 9